305043725-18.jpg

O tym, aby już od swoich pierwszych dni pracy zadbać o to, jak będzie nam się wiodło na emeryturze wie chyba każdy z nas. Im dłużej będziemy oszczędzać, tym większy komfort życia będziemy mieli w późnych latach.

Oferują polisę na życie
Można oczywiście pieniądze samemu odkładać na swoim koncie lub na przykład chować je do przysłowiowej skarpety, ale nie są to najlepsze metody. W takich wypadkach trzeba bowiem zachować dużą samodyscyplinę, a to nie jest łatwe. Lepiej jest wykupić sobie polisę na życie. Obecnie na naszym rynku, prawie każda firma ubezpieczeniowa, która ma stronę internetową tutaj www.ubezpieczeniezycia.pl posiada w swojej ofercie produkty, które zapewnią nam godne życie na starość.

Dostaniemy je później
Niemal każdy agent ubezpieczeniowy zapewni nas, że albo po zakończeniu okresu ubezpieczenia otrzymujemy pieniądze, które gromadziliśmy przez ostatnie lata, najczęściej pomnożone. Albo z drugiej strony jeżeli coś nam się stanie, to nasze środki przejmie osoba, którą sami wcześniej wskazaliśmy. Dużą jej zaletą jest też fakt, że pieniądze możemy wpłacać jak nam wygodnie, co miesiąc albo co kwartał lub w jeszcze innych odstępach czasu. Jest to nie tylko ochrona na życie, ale również sposób na oszczędzanie.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani tematem to z pewnością pomoże nam agencja ubezpieczeniowa i jej pracownicy, którzy zawsze służą rada i doświadczeniem. Tam ustalimy też szczegóły i podpiszemy umowę, kiedy tylko się na nią zdecydujemy.

Warto zapoznać się z produktem Concordia http://www.ubezpieczeniezycia.pl/poradniki/concordia-zycie-plus-analiza-produktu